Zostań Wolontariuszem naszej Fundacji

Przystąpienie do naszej Fundacji jest odpowiedzialnym wyborem, ponieważ oprócz zaufania, którym darzymy się wzajemnie, największym zaufaniem obdarowują nas nasi Podopieczni - Mali Marzyciele, dla których jesteśmy tymi, którzy spełniają coś najważniejszego w życiu – marzenia.

Aktualnie szukamy Wolontariuszy z Wrocławia i okolic.


To na wolontariuszach opiera się cała struktura naszej organizacji i to oni są jej ambasadorami w swoim środowisku.


Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat...

Bezcennym jest uśmiech na twarzy dziecka, które podzieli się z Tobą swoim marzeniem, a Ty, wraz z Fundacją i Darczyńcami... spełnisz je! Wokół nas jest wiele dzieci, które potrzebują naszego wsparcia – odkryjmy w sobie radość dzielenia się dobrocią. Bo to naprawdę ogromna wartość!

Każdego, kto pragnie pomagać dzieciom, poprzez spełnianie marzeń naszych Małych Marzycieli, którzy cierpią na choroby zagrażające ich życiu witamy z otwartymi rękami. Aby do nas dołączyć, pamiętaj aby:

  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy (link znajduje się poniżej)
  • Mieć ukończone 18 lat
  • Zaangażować się w działania Fundacji przez okres próbny, w którym możesz utwierdzić się w przekonaniu, że ta forma pomocy jest dla Ciebie odpowiednia
  • Podpisać z nami Porozumienie o Wolontariacie
  • Działać zgodnie z prawem oraz zasadami etyki
  • Rozliczać się zawsze rzetelnie ze swojej działalności
  • Bezwzględnie przestrzegać zasady poufności danych pozyskanych w procesie spełniania marzeń. Dotyczy to zarówno danych osobowych, jak również danych o stanie zdrowia dziecka


Wydrukuj i wypełnij Formularz Zgłoszenia Wolontariusza
Skontaktuj się z nami aby otrzymać Formularz Zgłoszenia Wolontariusza. Wypełniony wniosek podpisz i wyślij nam w formie zeskanowanej na adres e-mail Fundacji, lub w wersji papierowej na nasz adres pocztowy. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz w Formularzu Zgłoszeniowym Wolontariusza.