Roksana (17 lat) - Stare Bojanowo

Roksana to młoda, ciesząca się życiem dziewczyna, która uwielbia czytać książki, podróżować, słuchać dobrej muzyki a także... oglądać boks oraz inne sztuki walki, szczególnie te z udziałem Mameda Khalidova. W marcu 2015 roku, przez przypadek, dowiedziała się, że cierpi na nowotwór - chłoniaka Hodgkina, czyli ziarnicę złośliwą, który jeszcze kilka lat temu uważany był za nieuleczalny...

Od tego czasu znajduje się pod ścisłą kontrolą lekarską. W roku 2015 przeszła chemioterapię i wygrała bitwę z nowotworem!

Niestety niedawno dowiedziała się o tym, że nowotwór znowu dał o sobie znać... Aktualnie Roksana przechodzi przez kolejne etapy chemioterapii.

O czym marzy?

Kiedy zapytaliśmy Roksanę, jakie są jej marzenia, odpowiedziała, że jej największym jest dostać telefon Huawei P9 Lite, dzięki któremu mogłaby utrzymywać stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi, nawet wtedy, gdy przebywa w szpitalu.
Myślała również o wycieczce zagranicznej, lecz niestety sama wyjechać nie może, a jej mama nie ma możliwości Jej aktualnie towarzyszyć, więc pomysł wycieczki przełożyła na przyszłość.

Obiecaliśmy...

Po poznaniu Roksany postawiliśmy sobie za cel, jak najszybsze spełnienie Jej marzenia. Od 12.04.2017 nasza Marzycielka przechodzi przez kolejną chemioterapię, lecz, według lekarzy, już w najbliższych dniach będzie w domu. Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą, uda nam się szybko zebrać kwotę potrzebną na spełnienie marzenia Roksany i tuż po Jej powrocie do domu będziemy mogli spełnić naszą obietnicę. Prosimy o pomoc!

Postęp zbiórki na spełnienie marzenia

Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli spełnić marzenie Roksany. Aktualnie uzbieraliśmy:
Mamy 1000 zł z 1000 zł

Dzięki Wam udało nam się spełnić marzenie Roksany! Dziękujemy!

Kochani, mieliśmy niebywałą przyjemność spełnić marzenie Roksany! Poza upragnionym telefonem, otrzymała od nas dodatkowy prezent, którego się nie spodziewała - zdjęcie z autografem i osobistymi życzeniami powrotu do zdrowia od swojego idola - Mameda Khalidova !
Serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkanie, życzymy wszystkiego co najlepsze i cieszymy się, że mogliśmy sprawić Ci trochę radości i uśmiechu! Szybko wracaj do zdrowia!
To marzenie udało się zrealizować dzięki Wam - naszym Darczyńcom, za co serdecznie dziękujemy! Niskie ukłony kierujemy również do Pana Pawła Derlacza z Berkut Arrachion Olsztyn, bez którego nie udałaby się nam niespodzianka z idolem Roksany! Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Możecie Państwo przekazać szybką darowiznę korzystając z przycisku poniżej:

KLIKNIJ I POMÓŻ SPEŁNIĆ MARZENIE INNYCH DZIECI

Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Możecie Państwo również dokonać przelewu tradycyjnego, bezpośrednio na konto naszej Fundacji:

Fundacja Przyjaciół Dzieci "Mali Marzyciele"
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
51 1950 0001 2006 0013 5305 0002
Tytułem: Darowizna na cele statutowe Fundacji
Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Odliczenie darowizny od podatku

Prowadzimy działalność pożytku publicznego, więc przekazane darowizny można odliczyć od podatku.
Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny w wysokości do 6% podstawy opodatkowania, natomiast firmy do 10% podstawy opodatkowania.

Zostaw swój komentarz