Nadia (16 lat) - Zabrze

Nadia napisała do nas list:

  Mam na imię Nadia, mam 16 lat i choruję na mukowiscydozę. Kocham czytać, gdyż magiczny świat wykreowany prze autorów odrywa mnie od szarej rzeczywistości związanej z chorobą. Oglądam dużo filmów i seriali. Uwielbiam podróżować i jeździć na nartach oraz rowerze. Kocham latać samolotem, podziwiać jak niebo zmienia swoje kolory przy zachodzie i wschodzie słońca, obserowować księżyc oraz słuchać szumu morza. Uwielbiam obserwować ludzi, ich zachowania i sposób w jaki patrzą na świat. Wbrew wszystkiemu lubię chodzić do szkoły i uczyć się. Zwłaszcza na historię, która jest moim ulubionym przedmiotem. W wolnym czasie, oczywiście kiedy nie czytam, spędzam czas z przyjaciółmi. Nie zamieniłabym ich na żadnych innych. Uwielbiam ich żarty, przy których śmieję się do łez, ich przedziwaczne pomysły i wybryki. Kocham pisać, chciałabym kiedyś wydać własną książkę, ale po pierwsze nie mam czasu, a po drugie bardzo nie podobają mi się moje prace, które swoją drogą nigdy nie zostały skończone, a nawet pożądnie zaczęte. Kocham fotografować wszystko od kotów za oknem po księżyc na niebie. Zawsze nosiłam miano klasowego fotografa, bo wciąż chodziłam i robiłam wszystkim zdjęcia, które później okazywały się genialną pamiątką.  

Nadia zdradziła nam, że Jej marzeniem jest lustrzanka Canon 750D, która pozwoli Jej rozwinąć pasję fotograficzną. Widzieliśmy zrobione przez Nadię zdjęcia - ma dziewczyna talent!

Udało się!!!
Kolejna niespodzianka! Tym razem spełniliśmy marzenie Nadii, która uwielbia fotografię i marzyła o lustrzance Canon 750D. Nadia nie spodziewała się naszej wizyty, rodzice utrzymywali, że "wpadną znajomi na kawę" :) Zaskoczenie szybko przemieniło się w chwile radości i szczęścia. Dowiedzieliśmy się wiele o jej pasji, jaką jest fotografia. Nadio, cieszymy się, że będziesz mogła szlifować swoje umiejętności i mamy nadzieję zobaczyć Twoje prace na najlepszych wystawach fotograficznych!

Za olbrzymią pomoc w spełnieniu marzenia Nadii dziękujemy Panu, który okazał się niesamowitym sercem i bezinteresownością, pragnąc jednocześnie zachować anonimowość.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Możecie Państwo przekazać szybką darowiznę korzystając z przycisku poniżej:

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Możecie Państwo również dokonać przelewu tradycyjnego, bezpośrednio na konto naszej Fundacji:

Fundacja Przyjaciół Dzieci "Mali Marzyciele"
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
51 1950 0001 2006 0013 5305 0002
Tytułem: Darowizna na cele statutowe Fundacji
Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Odliczenie darowizny od podatku

Prowadzimy działalność pożytku publicznego, więc przekazane darowizny można odliczyć od podatku.
Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny w wysokości do 6% podstawy opodatkowania, natomiast firmy do 10% podstawy opodatkowania.

Zostaw swój komentarz