Kamil (6 lat) - Jędrzejów

Kamil, to mały Bohater z Jędrzejowa, który trafił pod skrzydła Naszej Fundacji. Rozwija bardzo ciekawe zainteresowania takie jak roboty, elektronika czy komputery. Jest to niesamowite, biorąc pod uwagę wiek Małego Marzyciela. Kamil choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną, która pojawiła się nagle i była ogromnym ciosem dla całej rodziny. Lekarze z początku nie potrafili postawić jasnej diagnozy. Walkę z chorobą nowotworową Kamilek dzielnie znosi już od ponad dwóch lat.

Marzeniem naszego Podopiecznego jest kolorowa drukarka laserowa o ciekawym zastosowaniu. Kamil jest wielkim fanem robota WALL.E’go, który przybywa z dalekiej przyszłości w filmie animowanym Disney – PIXAR. Dzięki komputerowej drukarce będzie mógł tworzyć wydruki swojego ulubionego małego robota, który inspiruje go do rozwijania swoich zainteresowań.

Już dziś przekaż darowiznę i razem z nami spełnij marzenie Kamilka!

Udało się!!!
W niedzielę, zgodnie z planem, radośni i wypoczęci, wybraliśmy się w długą, wielogodzinną podróż, by spełnić marzenia Kamilka. Było to jedno z wielu cudownych marzeń – kolorowa drukarka laserowa. Trochę zmęczeni podróżą, ale w świetnych nastrojach, zrobiliśmy niespodziankę naszemu Małemu Marzycielowi.
Gdy weszliśmy do domu Kamila, przywitali nas jego Rodzice a już po chwili zobaczyliśmy roześmianego chłopca, który od razu zorientował się, kim są Jego goście. Zachęciliśmy Marzyciela, by od razu zabrał się do rozpakowywania prezentu. Wykrzykiwał radośnie: "właśnie o takiej marzyłem, to dokładnie taka, jaką chciałem!".
Podczas uruchamiania drukarki, której podjęli się nasi dzielni Wolontariusze, Kamil bardzo chętnie pomagał i dopytywał o każdą część, do czego służy i jak działa (w końcu to jest w kręgach Jego największych zainteresowań!). Dokładnie wypytywał jakim cudem z czterech kolorów tonerów powstaje taka gama kolorów i dlaczego wydruki wychodzą ciepłe...
Gdy wszystko zostało podłączone, Kamil wraz z naszymi Wolontariuszami zaczął testować nowy sprzęt. A było na czym - na pierwszy ogień poszedł ukochany Wall-E, ale Kamilek oczywiście pamiętał też, by wydrukować zdjęcie swojej mamusi :)
Radości nie było końca, a uśmiech nie schodził z twarzy naszego Podopiecznego. Do tego przygotowana przez rodziców kawa, ciacha okraszone bardzo sympatyczną rozmową sprawiły, że czas naszej wizyty bardzo szybko zleciał. Okazało się, że i Kamil ma coś dla nas, specjalną laurkę, którą wydrukował na swojej nowej drukarce. Sprawił nam wielką radość i zaskoczenie :) Na zakończenie Kamil jeszcze raz przypomniał nam, że to dokładnie o taką drukarkę mu chodziło, że spełniliśmy Jego marzenie i że bardzo dziękuje ciociom i wujkom, którzy sprawili Mu ten prezent :) Wyściskał nas i mieliśmy znowu siłę, by pod osłoną nocy wracać bardzo długie kilometry do Wrocławia.
Dziękujemy za ciepłe słowa, gorące uściski, za Twoje marzenie i za to że jesteś!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Możecie Państwo przekazać szybką darowiznę korzystając z przycisku poniżej:

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Możecie Państwo również dokonać przelewu tradycyjnego, bezpośrednio na konto naszej Fundacji:

Fundacja Przyjaciół Dzieci "Mali Marzyciele"
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
51 1950 0001 2006 0013 5305 0002
Tytułem: Darowizna na cele statutowe Fundacji
Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Odliczenie darowizny od podatku

Prowadzimy działalność pożytku publicznego, więc przekazane darowizny można odliczyć od podatku.
Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny w wysokości do 6% podstawy opodatkowania, natomiast firmy do 10% podstawy opodatkowania.

Zostaw swój komentarz