Janek (6 lat) - Brzesko

Jaś ma dopiero 6 lat i od urodzenia walczy z przepukliną oponowo-rdzeniową. Do tej pory przeszedł cztery operacje na kręgosłupie oraz wiele zabiegów ortopedycznych, neurochirurgicznych, urologicznych i nefrologicznych w klinikach w Polsce i USA.

Dzięki swojej wielkiej wytrwałości, Janek może pochwalić się wielkim sukcesem - przy asekuracji osoby dorosłej, potrafi pokonać w ortezach dystans 100 metrów o własnych nogach!

Na co dzień nasz Mały Marzyciel jest bardzo pogodnym i wesołym chłopcem, uczęszcza do przedszkola do oddziału "0" zintegrowanego.
Pasjonuje się klockami LEGO i, dzięki rehabilitacji, aktualnie osiągnął taki poziom, że składanie klocków nie stanowi dla Niego większego problemu!

Mama Jasia napisała do nas dumnie:

  W tym tygodniu w przedszkolu miał ślubowanie na przedszkolaka starszaka i bardzo ładnie powiedział wierszyk, z czego byłam bardzo dumna! Jaś jest wielkim Skarbem moim i mojej rodziny!  

Nasz Mały Marzyciel zdradził nam, że Jego marzeniem jest obejrzeć wydarzenie Disney On Ice - Zaczarowany Świat Disney'a i dzięki temu z bliska poznać postaci Disney'a, które do tej pory znał wyłącznie z telewizora, takie jak Myszkę Miki, Kaczora Donalda i Goofy'ego.

Wierzymy, że z Państwa pomocą, w niedługim czasie uda nam się spełnić marzenie Janka.

Serce rośnie i nogi się pod nami uginają, jak widzimy radość na twarzach naszych Marzycieli. Tak było i tym razem w Krakowie, podczas wydarzenia Disney On Ice - Zaczarowany Świat Disney'a. Marzeniem Janka było zobaczyć to przedstawienie a już sam widok olbrzymiej TAURON ARENA wywołał na Jego twarzy ogromny uśmiech i zafascynowanie. To dla naszego Małego Marzyciela było wielkie przeżycie! Już od dawna nie mógł się doczekać... Na początku Janek nie mógł oderwać wzroku od wspaniałych łyżwiarzy, później już z nimi radośnie śpiewał i poruszał się w rytm muzyki :) Najbardziej ucieszył się, gdy mógł podziwiać swoją ulubioną postać Zygzaka Mcqueen’a z bajki "Auta". Janek świetnie się bawił, a nam po raz kolejny udało nam się wywołać szczery uśmiech na dziecięcej buzi! Gdy nadeszła pora pożegnania, Janek wyściskał nas wszystkich baaardzo mocno i to będziemy pamiętać jeszcze bardzo, bardzo długo. Janku, dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i spełnić Twoje marzenie!
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym spełnienie tego marzenia stało się możliwe!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Możecie Państwo przekazać szybką darowiznę korzystając z przycisku poniżej:

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Możecie Państwo również dokonać przelewu tradycyjnego, bezpośrednio na konto naszej Fundacji:

Fundacja Przyjaciół Dzieci "Mali Marzyciele"
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
51 1950 0001 2006 0013 5305 0002
Tytułem: Darowizna na cele statutowe Fundacji
Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Odliczenie darowizny od podatku

Prowadzimy działalność pożytku publicznego, więc przekazane darowizny można odliczyć od podatku.
Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny w wysokości do 6% podstawy opodatkowania, natomiast firmy do 10% podstawy opodatkowania.

Zostaw swój komentarz