Daniel (17 lat) - Dzierżoniów

Z naszą Fundacją skontaktowała się Pani Ewa, Wolontariuszka Wrocławskiego Przylądka Nadziei. Przedstawiła nam Daniela, siedemnastoletniego chłopca, który bardzo późno dowiedział się, co jest przyczyną Jego dolegliwości i obecnie przechodzi terapię w Przylądku Nadziei. Przekazała nam, że Daniel jest bardzo dzielny i mimo bólu, wielu chemioterapii i radioterapii, pozytywnie myśli o przyszłości.

Daniel cierpi na pierwotny złośliwy nowotwór kości - Mięsaka Ewinga.

Nasz Marzyciel napisał wzruszający list, którym chcielibyśmy się z Wami podzielić i prosić o wsparcie, byśmy jak najszybciej mogli wspólnie z Wami spełnić marzenie Daniela.

  Mam na imię Daniel i mam 17 lat. Moje hobby to gry komputerowe, informatyka i e-sport. Od zawsze grałem z kolegami w gry komputerowe online. Bardzo lubię też słuchać muzyki. Kiedy w lutym dowiedziałem się, że jestem chory na nowotwór złośliwy, mój świat w jednej chwili się zawalił...
Bałem się o to, co będzie dalej. Czułem strach, smutek, złość... wszystko naraz. Długo nie mogłem się z tym pogodzić. W jednej chwili moje plany zawodowe i marzenia runęły.  

... czytaliśmy dalej ...

  Z dnia na dzień przestałem chodzić, to jeszcze bardziej mnie dobijało psychicznie. Spędzałem długie miesiące w szpitalu, z dala od kumpli, znajomych i przyjaciół, nie mogłem już zagrać na komputerze tak jak dawniej...  
Kiedy mój stan lekko się poprawił, mama przywiozła mi do szpitala laptopa. Byłem szczęśliwy, że znów mogę kontaktowac się ze znajomymi, chociaż online. Po rozmowach z nimi i wsparciu jakie od nich otrzymywałem każdego dnia, postanowiłem walczyć z tą chorobą, nie mogę się poddać, bo po prostu chcę żyć!

Daniel przeszedł już kilka chemioterapii oraz radioterapii. Wciąż nie może chodzić, porusza się na wózku.

Nasz Marzyciel zdradził nam, że marzy o monitorze "dla gracza" i ma już nawet jeden wypatrzony :) Będzie mógł rozwijać swoje pasje, kontaktować się z przyjaciółmi i... poczuć się lepiej.

Wierzymy, że z Państwa pomocą, w niedługim czasie uda nam się spełnić marzenie Daniela.

Spełniliśmy marzenie Daniela!

W poniedziałkowy wieczór odwiedziliśmy Daniela, by spełnić Jego marzenie o monitorze dla gracza.
Nie czekając zbyt długo, pomogliśmy Mu rozpakować prezent. Nasz niezawodny Łukasz wił się dzielnie pod biurkiem, by doprowadzić do komputera odpowiednie okablowanie, by obraz był godny Wielkiego Gracza, jakim jest Daniel.
Pożartowaliśmy i, gdyby nie późna pora, rozmawialibyśmy jeszcze bardzo długo. Daniel zrobił nam pokaz swoich zdolności i, gdybym coś więcej rozumiał z terminologii, którą się z nami podzielił, chętnie bym Wam o niej coś więcej opowiedział :) Daniel dużo się uśmiechał i widać było, że bardzo jest zadowolony ze spełnionego marzenia. Rozmawiał z Łukaszem i Sewerynem o jakiś dziwnych terminologiach, więc dzięki temu, że ja i Ania na tym się w ogóle nie znamy, mogliśmy obserwować, jak szczęśliwy dzięki spełnionemu marzeniu jest dziś Daniel. A spełniliśmy je dzięki Wam - za co serdecznie dziękujemy!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Możecie Państwo przekazać szybką darowiznę korzystając z przycisku poniżej:

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ BY SPEŁNIĆ MARZENIA INNYCH DZIECI

Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Możecie Państwo również dokonać przelewu tradycyjnego, bezpośrednio na konto naszej Fundacji:

Fundacja Przyjaciół Dzieci "Mali Marzyciele"
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
51 1950 0001 2006 0013 5305 0002
Tytułem: Darowizna na cele statutowe Fundacji
Darowiznę na rzecz naszej Fundacji można odliczyć od podatku (czytaj więcej)
Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt.

Odliczenie darowizny od podatku

Prowadzimy działalność pożytku publicznego, więc przekazane darowizny można odliczyć od podatku.
Osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny w wysokości do 6% podstawy opodatkowania, natomiast firmy do 10% podstawy opodatkowania.

Zostaw swój komentarz